O konferencji

Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia cieszącego się dużym zainteresowaniem, tym razem pod tytułem „Farmaceuta na oddziale szpitalnym: optymalizacja opieki nad pacjentem”!

Organizowana przez nas konferencja stawia czoła zwiększającym się wymaganiom względem świadczonych usług zdrowotnych i porusza istotny temat obecności farmaceuty w przebiegu leczenia pacjenta. Jest odpowiedzią na potrzebę zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa farmakoterapii. Obecnie prowadzi się dyskusję na temat opieki farmaceutycznej w aptekach, podczas gdy za granicą jest ona, między innymi, szeroko rozwiniętym działaniem prowadzonym przez farmaceutę klinicznego w procesie leczenia szpitalnego.

Stworzone przez nas wydarzenie pozwoli nie tylko uzyskać cenne informacje na temat różnych aspektów farmacji klinicznej wprost od autorytetów zagranicznych i krajowych, ale też umożliwi dyskusję i nawiązanie nowych relacji zawodowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej edycji.

Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Farmaceutycznego z O. Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, przy ul. Borowskiej 211.

https://www.embed-map.com

Organizatorzy

Organizatorami konferencji są:

Katedra i Zakład Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Polskie Towarzystwo Farmakologii Klinicznej i Terapii

Medicines Optimisation Innovation Centre (MOIC)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu Ośrodek Badawczo-Rozwojowy

Organizator logistyczny

Partnerzy

Patronaty

Patroni medialni

Kontakt

Katedra i Zakład Farmakologii Klinicznej
ul. Borowska 211a, 50-556 Wrocław tel. 71 784 06 01, faks: 71 784 06 02
Komitet Organizacyjny
Organizator logistyczny
Biuro Organizacyjne OCI Sp. z o.o. ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa
tel.: +48 22 279 49 02/ 22 279 49 04